Dementi Maloudy

Dementi Maloudy
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Twitter | Transfery.info

Florent Malouda zdementował informacje łączące go z Birmingham City.

34-latek trenuje obecnie z drugoligowym francuskim klubem - Châteauroux, gdzie spędził swego czasu cztery sezony, w latach 1996-2000. Były piłkarz Chelsea był jednak w ostatnich dniach łączony z powrotem do Anglii, gdzie ponoć toczył rozmowy z Birmingham City.

W nocy z poniedziałku na wtorek pojawiła się informacja, że Francuz nie zagra w Championship, ponieważ nie porozumiał się z angielskim drugoligowcem w sprawie warunków indywidualnego kontraktu, gdyż nie zgodził sie na oferowanę mu pensję (WIĘCEJ). 

Okazuje się, że temat przenosin do Birmingham od początku do końca był wymysłem mediów. Malouda, pozostający bez klubu po rozstaniu z Trabzonsporem, postanowił bowiem za pośrednictwem Twittera ustosunkować się do wszystkich publikowanych rewelacji. 

 
Właśnie zapoznałem się z historią łączącą mnie z przenosinami do klubu z Championship. Nie znam żadnego Lee Clarka (trener Birmingham - przyp. red.).

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?! Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy