Derby Krakowa: Piłkarz Wisły dostał butelką [WIDEO]

Derby Krakowa: Piłkarz Wisły dostał butelką [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jarosław Królewski I Cracovia

Jarosław Królewski opublikował na Twitterze nagranie, na którym widać, że w trakcie wtorkowych derbów Krakowa ktoś z trybun rzucił w piłkarzy Wisły butelką.

Sytuacja miała miejsce tuż po zdobyciu pierwszej bramki przez „Białą Gwiazdę”. Gdy zawodnicy Wisły cieszyli się z gola, w ich kierunku powędrowała butelka. Na drugim nagraniu widać, że uderzyła ona Błaszczykowskiego lub Kamila Wojtkowskiego.

„Hej Cracovia na prośbę kibiców Wisły Kraków proszę o komentarz w tej sprawie. Uszanowania i serdeczności na tydzień” - napisał Królewski, dodając:

„Jeszcze moje prywatne/subiektywne zdanie. Nie uważam, ze zamykanie stadionów i karanie wszystkich kibiców za wybryki pojedynczych ludzi ma jakikolwiek sens. Lepiej kwoty kar przeznaczyć na modernizacje ochrony - z prośbą o przedstawienie postępu w tej sprawie”.

Cracovia dość szybko odniosła się do całej sytuacji:

„MKS Cracovia SSA z całą stanowczością potępia tego typu zachowania. Jednocześnie informujemy, że incydenty naruszające zasady bezpieczeństwa w trakcie wtorkowego meczu zostały zarejestrowane przez monitoring. Obecnie są weryfikowane i zostaną przekazane odpowiednim służbom” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez „Pasy”.

„Zamykamy temat. Klub Cracovia zachował się super. Lekcja dla nas wszystkich na przyszłość. Jak widzimy innych tego typu zachowanie - zwracajmy uwagę” - napisał już po tym Królewski.

Przypomnijmy, że Wisła wygrała wtorkowe derby 2:0.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy