Derby Londynu o Gabigola

Derby Londynu o Gabigola
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Calcio News 24

Arsenal dołączył do grona zainteresowanych napastnikiem Interu, Gabigolem.

Brazylijczyk był latem kuszony ofertami z całej Europy i po Igrzyskach Olimpijskich, na których zaimponował formą, sprowadził go Inter. "Nerazzurri" zapłacili za niego 25 milionów euro, jednak z czasem okazało się, że zawodnik nie znajdował się w planach trenera Franka De Boera i został ściągnięty wbrew jego woli. Holender regularnie pomijał napastnika i pozwolił mu na grę tylko przez 16 minut w meczu z Bologną.

Sytuację 20-latka chcą wykorzystać angielskie kluby. Już wcześniej zainteresowana nim była Chelsea, a teraz dołączył do niej Arsenal. "Calcio News 24" podaje, że "Kanonierzy" rozważają wzmocnienie formacji ofensywnej już zimą i widzą w Gabigolu szansę na sprowadzenie solidnego napastnika za stosunkowo niską kwotę.

Wciąż jednak nie wiadomo, czy sytuacja Gabigola nie ulegnie zmianie po przyjściu trenera Stefano Pioliego. "Nerazzurri" wierzą w umiejętności Brazylijczyka i byliby bardziej skłonni oddać go na wypożyczenie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy