Di Canio w IV lidze

Di Canio w IV lidze
Redakcja
Redakcja
Źródło:

<br>Były napastnik West Ham United, Paulo Di Canio podpisał roczny kontrakt z zespołem włoskiej 4 ligi, Cisco Roma.<br> <br>37-letni zawodnik, który grał również w Cetlicu, Sheffield Wednesday Charltonie, o(...)


Były napastnik West Ham United, Paulo Di Canio podpisał roczny kontrakt z zespołem włoskiej 4 ligi, Cisco Roma.

37-letni zawodnik, który grał również w Cetlicu, Sheffield Wednesday Charltonie, ostatnie dwa sezony spędził w rzymskim Lazio.

Prezes Cisco Romy, Pietro Leonardi jest niezwykle zadowolony z pozyskania piłkarza.

"Nadal nie wierzymy, że udało nam się sprowadzić do zespołu tak klasowego zawodnika."
Więcej na temat: Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy