Di Marzio: W poniedziałek pierwszy transfer Interu!

Di Marzio: W poniedziałek pierwszy transfer Interu!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Roberto Gagliardini w przyszłym tygodniu ma zostać piłkarzem Interu.

Mediolańczycy od kilku dni negocjowali z Atalantą warunki transferu 22-latka i zdaniem Gianluki Di Marzio osiągnięto wstępne porozumienie. Do Włoch przybyli już chińscy właściciele klubu, którzy w najbliższy poniedziałek mają sfinalizować całą transakcję.

Środkowy pomocnik nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z Chievo, co zdaje się potwierdzać to, że będzie pierwszym zimowym wzmocnieniem "Nerazzurrich". Młodego piłkarza łączono też z Juventusem, ale ten musiał uznać wyższość ligowego rywala.

Szczegóły finansowe transakcji nie są znane, ale kwota transferu może wynieść nawet 25 milionów euro. Tyle bowiem miał oferować Inter według "Sky Italia". Ponadto przyjście Gagliardiniego miałoby oznaczać sprzedaż Geoffreya Kondogbii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy