Dlatego Cristiano Ronaldo zakończył wieloletnią współpracę z Jorge Mendesem

Dlatego Cristiano Ronaldo zakończył wieloletnią współpracę z Jorge Mendesem fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: El Mundo

Jorge Mendes nie jest już agentem Cristiano Ronaldo. O rozstaniu obu stron zdecydowały nierealne oczekiwania napastnika po rozstaniu z Manchesterem United - przekonuje „El Mundo”.

Portugalski superagent stał na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat za wszystkimi umowami podpisywanymi przez doświadczonego ofensywnego zawodnika i nic nie wskazywało na to, że w którymś momencie drogi obu panów się rozejdą.

Tak się jednak stało na początku 2023 roku po tym, jak Jorge Mendes nie był w stanie sprostać oczekiwaniom Cristiano Ronaldo po rozwiązaniu umowy z Manchesterem United.

Dziennikarze „El Mundo” przekonują, że blisko 38-letni piłkarz zwrócił się wówczas do swojego agenta z żądaniem umieszczenia go w Chelsea lub Bayernie Monachium, by mógł powrócić do rywalizacji na poziomie Ligi Mistrzów.

Właściciel agencji menedżerskiej Gestifute uznał oczekiwania rodaka za niemożliwe do spełnienia, co w konsekwencji doprowadziło do zakończenia ich współpracy oraz otworzenia się reprezentanta Portugalii na zaakceptowanie lukratywnych warunków zaproponowanych mu przez Al-Nassr.

Cristiano Ronaldo związał się z saudyjską drużyną do 30 czerwca 2025 roku z łączną pulą zarobków mogącą wynieść nawet 200 milionów euro rocznie.

Napastnik może się już pochwalić debiutem w nowych barwach. W meczu przeciwko Ettifaq FC (1:0) nie wyróżnił się jednak niczym szczególnym.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy