Dlatego João Palhinha nie trafił do Bayernu Monachium

Dlatego João Palhinha nie trafił do Bayernu Monachium fot. Fulham
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Bayern Monachium dopełnił wszelkich formalności związanych z transferem João Palhinhi, ale Portugalczyk ostatecznie został w Fulham. O powodach takiego obrotu spraw pisze Fabrizio Romano.

Thomas Tuchel dawał wyraźnie do zrozumienia, że jego drużynie brakuje nie tylko środkowego napastnika, ale i klasycznego defensywnego pomocnika.

Sternicy klubu po sprowadzeniu Harry’ego Kane’a starali się wzmocnić środek pola, jednak bezskutecznie.

Wytypowany João Palhinha doszedł do porozumienia z Niemcami, przeszedł testy medyczne. Ba, nawet uczestniczył w sesji zdjęciowej na potrzeby wypuszczenia oficjalnemu komunikatu.

Ostatecznie zrezygnowany Portugalczyk wrócił na Wyspy Brytyjskie.

Jak informuje Fabrizio Romano, zabrakło jednego, aby Fulham dało „zielone światło”. Na przeprowadzkę musiał zgodzić się Scott McTominay.

W Manchesterze United panuje ścisk w środku pola, dlatego klub oddałby go bez większego problemu. Problem w tym, że londyńczykom nie udało się wypracować porozumienia z graczem.

Okno transferowe w Niemczech zamknęło się o godzinie 18:00. Tuchel pozostał bez pożądanej szóstki.

Palhinha podczas sezonu 2022/2023 zbierał znakomite recenzje. Wówczas w 40 występach zdobył cztery bramki. Uprzednio zdobywał on doświadczenie w ojczyźnie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy