Dobre wieści dla Pogoni Szczecin. Gent zagra bez ważnego ogniwa

2023-08-09 18:19:57; Aktualizacja: 10 miesięcy temu
Dobre wieści dla Pogoni Szczecin. Gent zagra bez ważnego ogniwa Fot. Szymon Gorski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Pogoń Szczecin zmierzy się z Gentem w ramach eliminacji Ligi Konferencji Europy. Belgowie przystąpi do rywalizacji osłabieni brakiem Núrio Fortuny.

Wyjątkowo w środę czeka nas starcie w ramach trzeciej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Pogoń Szczecin zmierzy się tego dnia na wyjeździe z Gentem.

Celem jest oczywiście zaprezentowanie się jak najlepiej na tle wyżej notowanego rywala, który będzie faworytem potyczki.

Nie zmienia to jednak faktu, że Kamil Grosicki i spółka będą wyczekiwać swoich szans, które na pewno nadejdą. Okazja pojawi się, tym bardziej że rywal przystąpi do rywalizacji pokiereszowany absencją ważnego zawodnika.

Ze względu na problemy zdrowotne zabraknie bowiem na środku obrony Núrio Fortuny.

Angolczyk ma kłopot mięśniowy i prawdopodobnie zastąpi go, sprowadzony latem za prawie dwa miliony euro z Royale Union Saint Gilloise, Ismaël Kandouss.

Tu duża strata, ponieważ Fortuna od początku tego sezonu wystąpił do tej pory we wszystkich czterech spotkaniach, a w poprzednich rozgrywkach też grywał w pierwszym składzie, kiedy tylko był zdrowy.

Czy dopiero wprowadzany do zespołu zastępca (do tej pory 104 minuty w trzech meczach) godnie go zastąpi? Przekonamy się w środowy wieczór.

Początek rywalizacji pomiędzy Gentem a Pogonią Szczecin punktualnie o 20:00. Transmisja w TVP Sport.