Domenico Berardi odejdzie z Serie A?! Trzech chętnych

Domenico Berardi odejdzie z Serie A?! Trzech chętnych fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Alfredo Pedullà

Znakomite EURO 2020 w wykonaniu Włochów sprawiło, że na brak zainteresowania ze strony innych klubów nie mogą oni narzekać. Dobrym przykładem jest tutaj Domenico Berardi, piłkarz Sassuolo, o którego pytają obecnie Chelsea, Borussia Dortmund oraz West Ham United - podaje Alfredo Pedullà.

Nominalny prawoskrzydłowy ma za sobą doskonały sezon. W 30 meczach strzelił on 17 goli i zanotował osiem asyst, pokazując się również z dobrej strony w trakcie EURO 2020. Chciałby go chociażby AC Milan, ale wycena Sassuolo na poziomie 40 milionów pozwala przypuszczać, że jeśli już gracz zmieni pracodawcę, to będzie bohaterem zagranicznego transferu.

W ostatnich tygodniach możliwość zatrudnienia blisko 27-latka sondował West Ham United, a nie tak dawno coraz poważniej o złożeniu oferty zaczęły myśleć Chelsea i Borussia Dortmund.

„The Blues” najpierw celowali w angaż Federico Chiesy, lecz Juventus natychmiast powiedział „nie”. To może skłonić ich do aktywowania planu B.

Jeśli chodzi o przedstawiciela Bundesligi, to ciągle poszukuje on następcy Jadona Sancho. W związku z tym Włoch wylądował na liście trzech-czterech kandydatów.

Alfredo Pedullà, autor rewelacji, podkreśla, że sytuacja jest rozwojowa.

Berardi to wychowanek „Neroverdich”, który swego czasu trafił do Juventusu, ale nie miał w nim nawet okazji do debiutu. Dziś, będąc bogatszy w doświadczenie, wydaje się być gotowy na hitowy transfer.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy