Domowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO]

Domowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Footyheadlines.com

Portal Footyheadlines.com opublikował zdjęcia domowej koszulki Borussii Dortmund przygotowanej na nowy sezon.

Pierwszy trykot BVB będzie tradycyjną mieszanką kolorów żółtego oraz czarnego. Tym razem Puma postawiła na dość odważny wzór przypominający błyskawice.

Domowy komplet uzupełnią czarne spodenki i żółte getry.

Do zakończenia obecnego sezonu Borussii zostały do rozegrania już tylko cztery mecze. Dortmundczycy powinni oficjalnie zaprezentować stroje na nowe rozgrywki przed 1 lipca.

Domowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon:

Domowa koszulka BVB na nowy sezon
Domowa koszulka BVB na nowy sezon

Spodenki i getry



Więcej na temat: Borussia Dortmund Niemcy Puma Stroje

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy