2024-05-22 22:17:29; Aktualizacja: 3 tygodnie temu
Dramat Seada Kolašinaca w finale Ligi Europy. Przed rozpoczęciem drugiej połowy... doznał kontuzji [WIDEO] Fot. Viaplay
Norbert Bożejewicz Źródło: Transfery.info

Sead Kolašinac nie dostąpił zaszczytu rozpoczęcia drugiej połowy rywalizacji w finale Ligi Europy. Zawodnik Atalanty Bergamo tuż przed wznowieniem meczu z Bayerem Leverkusen zgłosił sędziemu konieczność przeprowadzenia zmiany zanim ten użył gwizdka.

Doświadczony obrońca należał bez wątpienia do wyróżniających się graczy w barwach włoskiego zespołu w spotkaniu rozgrywanym w Dublinie przeciwko mistrzowi Niemiec.

Dlatego nikogo z kibiców Atalanty Bergamo nie dziwił fakt, że pojawił się on jako jeden z pierwszych na murawie, by rozpocząć drugą część walki o odniesienie zwycięstwa w Lidze Europy.

Sead Kolašinac, udając się na zajmowaną przez siebie pozycję, poczuł jednak ból w okolicach kolana i momentalnie zasygnalizował ławce oraz sędziemu konieczność przeprowadzenia zmiany.

Bośniak zachował w tej sytuacji trzeźwość umysłu, ponieważ, nie pozwalając arbitrowi na wznowienie meczu, zachował trenerowi szansę do użycia trzech okienek w trakcie gry do przeprowadzenia zmian.

Atalanta prowadziła do przerwy z Bayerem Leverkusen 2:0 po dwóch trafieniach Ademoli Lookmana.