Dunajská Streda zarobi na zawodniku trzy miliony euro

Dunajská Streda zarobi na zawodniku trzy miliony euro
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport24.ru

Eric Ramírez ma trafić do Rubina Kazań, o czym informuje „Sport24.ru”. Do tej pory grał on w Dunajskiej Stredzie.

Eric Ramírez trafił do Europy w lipcu 2017 roku do MFK Karvina. Tam jednak wielkiej furory nie zrobił, dlatego też zdecydowano się go sprzedać.

Na bazie jego dobrych występów na wypożyczeniu w FK Senica, zgłosiła się po niego inna słowacka drużyn, a konkretniej Dunajská Streda.

„Żółto-niebiescy” zapłacili za niego pół miliona euro, a on już w pierwszym sezonie radził sobie nieźle. W bieżących rozgrywkach tylko potwierdził swoje nieprzeciętne umiejętności.

Jego dobra postawa nie przeszła bez echa wśród zamożniejszych klubów. Wkrótce powinniśmy być świadkami przeprowadzki napastnika do ligi rosyjskiej.

Tak przynajmniej twierdzi portal „Sport24.ru”. Zdaniem tego medium Ramírez trafi do Rubina Kazań. Wspomniana ekipa zapłaci za niego trzy miliony euro.

Będzie to tym samym rekord sprzedażowy Dunajskiej Stredy. Poprzedni należał do Vakouna Issoufy Bayo, który w styczniu 2019 roku zamienił Słowację na Celtic. Wówczas to zapłacono za niego ponad dwa miliony euro.

Jeśli chodzi z kolei o Ramíreza, rozegrał w trwającym sezonie łącznie 33 spotkania. Jego dorobek to 17 bramek i osiem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy