Dunajská Streda zarobi na zawodniku trzy miliony euro

Dunajská Streda zarobi na zawodniku trzy miliony euro
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport24.ru

Eric Ramírez ma trafić do Rubina Kazań, o czym informuje „Sport24.ru”. Do tej pory grał on w Dunajskiej Stredzie.

Eric Ramírez trafił do Europy w lipcu 2017 roku do MFK Karvina. Tam jednak wielkiej furory nie zrobił, dlatego też zdecydowano się go sprzedać.

Na bazie jego dobrych występów na wypożyczeniu w FK Senica, zgłosiła się po niego inna słowacka drużyn, a konkretniej Dunajská Streda.

„Żółto-niebiescy” zapłacili za niego pół miliona euro, a on już w pierwszym sezonie radził sobie nieźle. W bieżących rozgrywkach tylko potwierdził swoje nieprzeciętne umiejętności.

Jego dobra postawa nie przeszła bez echa wśród zamożniejszych klubów. Wkrótce powinniśmy być świadkami przeprowadzki napastnika do ligi rosyjskiej.

Tak przynajmniej twierdzi portal „Sport24.ru”. Zdaniem tego medium Ramírez trafi do Rubina Kazań. Wspomniana ekipa zapłaci za niego trzy miliony euro.

Będzie to tym samym rekord sprzedażowy Dunajskiej Stredy. Poprzedni należał do Vakouna Issoufy Bayo, który w styczniu 2019 roku zamienił Słowację na Celtic. Wówczas to zapłacono za niego ponad dwa miliony euro.

Jeśli chodzi z kolei o Ramíreza, rozegrał w trwającym sezonie łącznie 33 spotkania. Jego dorobek to 17 bramek i osiem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy