Dušan Tadić o krok od Twente

Dušan Tadić o krok od Twente
Bartłomiej Rakuzy
Bartłomiej Rakuzy
Źródło: Voetbal International

Tylko formalności dzielą już skrzydłowego Groningen, Dusana Tadica od transferu do Twente. Serbski talent był blisko zmiany barw w styczniu, jednak wtedy nie zdążono z finalizacją transferu przed zamknięciem okna.

Jak donosi Holenderski serwis, Twente zapłaci za Tadica 7,7 miliona euro. Reprezentant Serbii dołączył do Groningen w 2010 roku z Vojvodiny za 1,1 miliona euro i od tamtej pory jest uznawany za jednego z najlepszych pomocników w Eredivise. 

 
Przed Serbem pozostało jeszcze uzgodnienie warunków indywidualnego kontraktu, jednak to nie powinno być problemem, biorąc pod uwagę chęć dołączenia do drużyny Steve McClarena. 23-latek w tym sezonie imponuje formą i w 24 meczach ligi holenderskiej strzelił 3 gole i zaliczył 9 asyst. 
 
Dusan Tadic powrócił niedawno do narodowej kadry Serbii po trzech latach absencji, występując w towarzyskich meczach z Armenią i Cyprem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy