Duży transfer PSG na ostatniej prostej

Duży transfer PSG na ostatniej prostej fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: L'Equipe

Layvin Kurzawa jest coraz bliżej PSG.

Francuzi starają się o obrońcę polskiego pochodzenia od początku sierpnia, ale oferty w wysokości 18 i 20 milionów euro zostały odrzucone. Teraz jednak przedstawiono trzecią, opiewającą na kwotę 24 milionów, która zdaniem "L'Equipe" ma być zaakceptowana.

22-latek jest kuszony przez klub ze stolicy, bowiem PSG widzi w nim idealnego kandydata na następcę Lucasa Digne. Rzecz jasna dwukrotny reprezentant "Trójkolorowych" stałby się wówczas pierwszym wyborem Laurent Blanc, a doświadczony Maxwell znów pełniłby rolę rezerwowego.

Kurzawa to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych bocznych defensorów na świecie. Znakomicie czuje się w ofensywie, czego dowodem są statystyki z trwającego sezonu. W czterech spotkaniach, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, zdobył trzy bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy