2024-06-14 21:34:14; Aktualizacja: 1 tydzień temu
Dwa szybkie ciosy Niemców w meczu otwarcia EURO 2024. Szkoci na łopatkach [WIDEO] Fot. TVP Sport
Dawid Basiak
Dawid Basiak Źródło: Transfery.info

Reprezentacja Niemiec prowadzi ze Szkocją już 2-0. Po otwierającym trafieniu Floriana Wirtza drugą bramkę dołożył Jamal Musiala.

Reprezentacja Niemiec pod wodzą selekcjonera Juliana Nagelsmanna w świetnym stylu rozpoczęła pierwsze spotkanie ze Szkocją. Już w 11. minucie na listę strzelców wpisał się Florian Wirtz. Ofensywne podboje trwały jednak dalej.

Kai Havertz w okolicach dziewiętnastej minuty znalazł się w polu karnym i z łatwością przełożył sobie rywala. Następnie zagrał do lepiej ustawionego Jamala Musiali, który mocnym uderzeniem wpakował piłkę pod samą poprzeczkę bramki szkockiego zespołu i podwyższył prowadzenie gospodarzy na 2-0.

Co ciekawe, chwilę później cały stadion po raz kolejny popadł w wielką euforię, a wszystko to z powodu decyzji o rzucie karnym dla Niemców. Ostatecznie jednak radość kibiców nie potrwała zbyt długo, ponieważ po analizie VAR karny został anulowany.