Dwie nowe opcje transferowe dla Bartłomieja Drągowskiego

Dwie nowe opcje transferowe dla Bartłomieja Drągowskiego fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia

Bartłomiej Drągowski tego lata odejdzie z Fiorentiny, ale wciąż nie wiadomo, gdzie wyląduje Polak. Choć doszedł on już do porozumienia z Espanyolem, to Hiszpanie nadal nie dogadali się z pracodawcą bramkarza. Tymczasem zainteresowanie nim przejawiają Torino oraz Stade Reims - podaje Sky Sport Italia

27-latek ma za sobą trudny sezon, w którym stracił miejsce w składzie. Dziś „Viola” celuje w jego sprzedaż.

Pierwszy trop prowadził do Southampton, ale mimo poważnego zainteresowania, ze względów proceduralnych transfer nie był możliwy. Wtedy pojawił się RCD Espanyol.

Hiszpanie nie mieli problemu z ustalaniem warunków kontraktu indywidualnego, lecz wciąż nie osiągnęli porozumienia z Fiorentiną. Teraz Polakowi dochodzą dwie nowe opcje.

Według Sky Sport Italia w kolejce po zawodnika ustawiło się Stade Reims, a chrapkę na niego ma również Torino.

„Bykom” bardzo zależy na sprowadzeniu bramkarza, który zna już realia panujące w Serie A. Zainteresowanie jest coraz poważniejsze. To sprawia, że nie można wykluczyć pozostania dwukrotnego reprezentanta biało-czerwonych we Włoszech.

Drągowski jak dotąd bronił dostępu do bramki ekipy z Florencji 86 razy. W tym czasie zachował 20 czystych kont.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy