Dyrekcja Milanu spotkała się z agentem Piątka. Transfer tuż-tuż?!

Dyrekcja Milanu spotkała się z agentem Piątka. Transfer tuż-tuż?! fot. Acmilan.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio | Sky Sport Italia

Wczoraj jeden z agentów Krzysztofa Piątka spotkał się z dyrekcją Milanu. Tematem rozmów była przyszłość reprezentanta Polski.

Autor 30 goli w poprzednim sezonie trzy ostatnie mecze ligowe przesiedział w całości na ławce rezerwowych, co jasno pokazuje, że Polak nie ma szans na regularne występy. Z tego właśnie powodu jest on niezadowolony ze swojej bieżącej sytuacji i nosi się zamiarem zmiany klubu. Do tej pory jednak żadna z ekip nie potrafiła porozumieć się z „Rossonerimi”.

Obu stronom zależy na zakończeniu współpracy, lecz mediolańczycy nie zamierzają oddawać 24-latka za bezcen i proszą o około 30 milionów euro. Zainteresowanie atakującym cały czas wykazują Atlético Madryt i Tottenham Hotspur, jednak zarówno Hiszpanie, jak i Anglicy, dążą jedynie do wypożyczenia, a nie transferu definitywnego.

Mając to na uwadze, a także chylące się ku końcowi styczniowe okno transferowe, dyrekcja Milanu w osobach Paolo Maldiniego, Frederica Massary oraz Zvonimira Bobana spotkała się z Gabriele Giuffridą, a więc jednym z przedstawicieli Krzysztofa Piątka. Tematem rozmów była przyszłość 10-krotnego reprezentanta „Biało-Czerwonych”. To może zatem zwiastować nam zbliżający się wielkimi krokami transfer zawodnika sprowadzonego na San Siro za 35 milionów euro.

24-latek w bieżącej kampanii uzbierał pięć trafień i jedną asystę w 19 występach. Jego umowa wygasa 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium musi zacząć rozglądać się za następcą Flicka. Możliwe CZTERY opcje Bayern Monachium musi zacząć rozglądać się za następcą Flicka. Możliwe CZTERY opcje Thomas Müller szczerze o odejściu Flicka: Nie musi nam podawać powodu Thomas Müller szczerze o odejściu Flicka: Nie musi nam podawać powodu Grzegorz Krychowiak znowu zachwyca w Rosji. Reprezentant Polski coraz bliżej rekordowego sezonu Grzegorz Krychowiak znowu zachwyca w Rosji. Reprezentant Polski coraz bliżej rekordowego sezonu Lech Poznań: Maciej Skorża po porażce z Rakowem Częstochowa Lech Poznań: Maciej Skorża po porażce z Rakowem Częstochowa Premier League: Skomplikowana sytuacja w czołówce. Nawet czwarta lokata może nie dać West Hamowi debiutanckiego udziału w Lidze Mistrzów Premier League: Skomplikowana sytuacja w czołówce. Nawet czwarta lokata może nie dać West Hamowi debiutanckiego udziału w Lidze Mistrzów Tammy Abraham z transferem w górnych rejonach tabeli Premier League?! Tammy Abraham z transferem w górnych rejonach tabeli Premier League?! Tottenham nastawia się na rozstanie z Mourinho Tottenham nastawia się na rozstanie z Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy