Dyrektor Juventusu o Dybali: On chce zostać, my chcemy go zatrzymać

Dyrektor Juventusu o Dybali: On chce zostać, my chcemy go zatrzymać fot. Paulo Dybala I Instagram
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sport Italia

Fabio Paratici, pełniący funkcję dyrektora sportowego Juventusu, odniósł się przed rozpoczęciem spotkania z Hellasem Verona do sytuacji panującej wokół Paulo Dybali.

Reprezentant Argentyny nie cieszy się w początkowej fazie trwających rozgrywek zbyt dużym zaufaniem Andrei Pirlo.

Z tego też powodu dziennikarze „Tuttosport” poinformowali, że ofensywny zawodnik wyraził otwarcie swoje niezadowolenie z tego faktu i po starciu z Crotone (1:1) wdał się w ostrą wymianę zdań z Fabio Paraticim.

Niedługo później to samo źródło przekazało, że dyrektor sportowy mistrza Włoch zdecydował się wstrzymać rozmowy z piłkarzem w kwestii zawarcia z nim nowego porozumienia, co może w niedalekiej przyszłości doprowadzić do sprzedaży blisko 27-letniego zawodnika.

Przedstawiciel drużyny z Turynu został poproszony o odniesienie się do tych plotek przed ligową potyczką z Hellasem Verona i otwarcie przyznał, że „Stara Dama” w żadnym stopniu nie zrezygnowała z pomysłu przedłużenia kontraktu z Paulo Dybalą i on sam także nie dał im żadnych sygnałów, że chciałby kontynuować swoją karierę w innym miejscu.

- Paulo znajduje się w coraz lepszej kondycji fizycznej. Przypominam, ze przez ostatnie dwa miesiące znajdował się poza grą z powodu kontuzji mięśniowej. Później zmagał się też z infekcją przewodu pokarmowego w Argentynie - powiedział Patrici.

- Teraz ma okazję pojawić się na boisku od pierwszych minut. Zapewniam także, że rozmawiamy o przedłużeniu umowy. On chce zostać, a my chcemy go zatrzymać, bo jest częścią naszej przyszłości. Co prawda mamy za sobą trudny okres, ponieważ byliśmy zamknięci w hotelu przez dwa tygodnie z powodu strachu przed koronawirusem i nie pozwolono nam się z nikim spotkać, ale rozmawialiśmy - dodał dyrektor sportowy Juventusu.

Argentyńczyk jest związany z włoskim klubem do 30 czerwca 2022 roku. W trwających rozgrywkach zanotował dwa występy w barwach „Starej Damy”.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy