Dyrektor Leganés z koronawirusem. OFICJALNIE: Pierwszy przypadek w LaLidze

Dyrektor Leganés z koronawirusem. OFICJALNIE: Pierwszy przypadek w LaLidze
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: CD Leganés

Dyrektor generalny CD Leganés, Martín Ortega, uzyskał pozytywny wynik na obecności koronawirusa.

Klub plasujący się na dziewiętnastym miejscu w tabeli LaLigi opublikował komunikat, w którym poinformował, że jego dyrektor generalny został zakażony koronawirusem.

CD Leganés wdrożył z tego powodu specjalne procedury i tym samym zalecił odbycie kwarantanny wszystkim osobom, które miały w ostatnim czasie kontakt z Martínem Ortegą.

Do tego grona nie zaliczają się członkowie pierwszego zespołu oraz sztabu szkoleniowego, ale mimo to na wszelki wypadek odwołano wszystkie zajęcia, aby każda osoba pracująca w drużynie przeszła testy na obecność koronawirusa.

Klub przekazał także, że sam działacz czuje się dobrze i już w piątek opuści szpital oraz podda się samoizolacji w domu.

CD Leganés zaapelował także do swoich piłkarzy i pracowników o to, aby pozostali w Madrycie i nie opuszczali bez ważnego powodu swoich miejsc zamieszkania oraz przypomniał o specjalnych środkach zapobiegawczych takich jak zakaz dzielenia się jedzeniem, napojami i rzeczami osobistymi, ograniczenie przyjmowania gości, zachowanie odległość co najmniej dwóch metrów od innych osób i regularnie mycie rąk.

Martín Ortega jest pierwszą osobistością związaną bezpośrednio z LaLigą, u której stwierdzono koronawirusa.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] Bayern w kontraktowej ofensywie. OFICJALNIE: Nowa umowa Müllera Bayern w kontraktowej ofensywie. OFICJALNIE: Nowa umowa Müllera Manchester United, Manchester City i Liverpool - te kluby stracą ponad 100 milionów funtów na odwołaniu Premier League Manchester United, Manchester City i Liverpool - te kluby stracą ponad 100 milionów funtów na odwołaniu Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy