Dźwigała odszedł z Desportivo Aves

Dźwigała odszedł z Desportivo Aves
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl

Adam Dźwigała rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Desportivo Aves, o czym donosi portal Meczyki.pl.

Po spadku z najwyższego szczebla rozgrywek z zespołem Desportivo żegna się kilku graczy. Najpierw informowaliśmy o Adim Mehremiciu, który trafił do Wisły Kraków, teraz z kolei jego los podzielił Adam Dźwigała.

Pomimo tego, że umowa Polaka miała obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku, została rozwiązana za porozumieniem stron. Na razie ciężko ferować, gdzie zobaczymy go w kolejnym sezonie.

Nieoficjalnie mówiło się o zainteresowaniu jego usługami ze strony Rangersów. Do transferu jednak raczej nie dojdzie, ponieważ Szkoci postawili na Leona Baloguna.

Nie można jednak wykluczyć, że środkowy obrońca wróci do Ekstraklasy.

Urodzony w Warszawie piłkarz to wychowanek Mazura Karczew. W swojej karierze był też związany z Jagiellonią Białystok, Lechią Gdańsk, Górnikiem Zabrze i Górnikiem Łęczna.

Później trafił do Wisły Płock, skąd przeniósł się do Portugalii.

W minionym sezonie zanotował 17 występów. Jego dorobek to jedna asysta.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy