Edin Džeko alternatywą dla uczestnika Ligi Mistrzów. Jeden warunek do aktywowania opcji

Edin Džeko alternatywą dla uczestnika Ligi Mistrzów. Jeden warunek do aktywowania opcji fot. sbonsi / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia

Jeśli Chelsea nie zgodzi się wypuścić Oliviera Giroud na zasadzie transferu bezgotówkowego, AC Milan może skierować wzrok na Edina Džeko - informuje stacja Sky Sport Italia.

Francuz otwiera listę życzeń „Rossonerich” w kwestii wzmocnienia pozycji środkowego napastnika. Mając to na uwadze, mediolańczycy nie tracili czasu i wypracowali porozumienie z piłkarzem w sprawie warunków indywidualnego kontraktu. Aby operacja stała się faktem, konieczna jest jednak zgoda Chelsea na transfer bezgotówkowy.

Sky Sport Italia podaje, że jeśli „The Blues” będą robili jakiekolwiek problemy, AC Milan poszuka inne możliwości na rynku, a alternatywę dla uczestnika EURO 2020 stanowi Edin Džeko.

Jak podkreśla stacja, na razie to tylko hipoteza, ponieważ priorytetowo traktowany jest angaż młodszego o kilka miesięcy Oliviera Giroud.

Bośniak jeszcze nie tak dawno był kapitanem Romy, ale spięcie z trenerem doprowadziło do odebrania mu opaski. Obecnie przyszłość autora 13 goli i pięciu asyst w poprzednim sezonie jest jedną, wielką niewiadomą.

Ekipa prowadzona przez Stefano Piolego zajęła drugą pozycję w Serie A, co jest równoznaczne z bezpośrednim awansem do Ligi Mistrzów. „Wilki” zagrają tylko w Lidze Konferencji Europy, zatem dla Džeko przenosiny na San Siro są atrakcyjną możliwością.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy