Edin Džeko alternatywą dla uczestnika Ligi Mistrzów. Jeden warunek do aktywowania opcji

Edin Džeko alternatywą dla uczestnika Ligi Mistrzów. Jeden warunek do aktywowania opcji fot. sbonsi / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia

Jeśli Chelsea nie zgodzi się wypuścić Oliviera Giroud na zasadzie transferu bezgotówkowego, AC Milan może skierować wzrok na Edina Džeko - informuje stacja Sky Sport Italia.

Francuz otwiera listę życzeń „Rossonerich” w kwestii wzmocnienia pozycji środkowego napastnika. Mając to na uwadze, mediolańczycy nie tracili czasu i wypracowali porozumienie z piłkarzem w sprawie warunków indywidualnego kontraktu. Aby operacja stała się faktem, konieczna jest jednak zgoda Chelsea na transfer bezgotówkowy.

Sky Sport Italia podaje, że jeśli „The Blues” będą robili jakiekolwiek problemy, AC Milan poszuka inne możliwości na rynku, a alternatywę dla uczestnika EURO 2020 stanowi Edin Džeko.

Jak podkreśla stacja, na razie to tylko hipoteza, ponieważ priorytetowo traktowany jest angaż młodszego o kilka miesięcy Oliviera Giroud.

Bośniak jeszcze nie tak dawno był kapitanem Romy, ale spięcie z trenerem doprowadziło do odebrania mu opaski. Obecnie przyszłość autora 13 goli i pięciu asyst w poprzednim sezonie jest jedną, wielką niewiadomą.

Ekipa prowadzona przez Stefano Piolego zajęła drugą pozycję w Serie A, co jest równoznaczne z bezpośrednim awansem do Ligi Mistrzów. „Wilki” zagrają tylko w Lidze Konferencji Europy, zatem dla Džeko przenosiny na San Siro są atrakcyjną możliwością.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy