Eintracht zainteresowany Vargasem

Eintracht zainteresowany Vargasem
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Frankfurter Rundschau

Juan Vargas, zawodnik włoskiej Fiorentiny, może trafić do Bundesligi. Zainteresowanie Peruwiańczykiem wykazuje Eintracht Frankfurt.

Eintracht poszukuje kolejnych wzmocnień przed nowym sezonem. Klub z Frankfurtu po wielu latach znów zagra w europejskich pucharach, dlatego Armin Veh chce mieć jak najszerszą kadrę do dyspozycji. Kandydatem do gry pod skrzydłami holenderskiego szkoleniowca jest Juan Vargas.

Peruwiańczyk w minionym sezonie występował na zasadzie wypożyczenia w Genui. Teraz wrócił do Florencji, gdzie raczej nie ma dla niego miejsca w składzie. Tę sytuację chce wykorzystać Eintracht. Frankfurtczycy podobno już złożyli oficjalne zapytanie o możliwość transferu Juana Vargasa. Możliwość tej transkacji ma wyjaśnić się w kilku najbliższych dniach.

Kontrakt Juana Vargasa z Fiorentiną wygasa w czerwcu 2014 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy