Eksperyment Canal+ Sport. Piłkarz zagrał z podpiętym mikrofonem [WIDEO]

Eksperyment Canal+ Sport. Piłkarz zagrał z podpiętym mikrofonem [WIDEO] fot. Canal+ Sport
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Maciej Klimek [Twitter]

Na bardzo ciekawy ruch zdecydowała się stacja Canal+ Sport. W meczu Widzewa Łódź z Legią Warszawa Bartłomiej Pawłowski występował z podpiętym mikrofonem.

Do tej pory z mikrofonami na ekstraklasowych boiskach biegali sędziowie główni. Seria „Na podsłuchu” stworzona przez Canal+ Sport zyskała dużą popularność wśród kibiców. Fragmenty meczów prowadzonych przez Szymona Marciniaka i Pawła Raczkowskiego na YouTube'ie oglądano odpowiednio 4,4 miliona i 1,5 miliona razy.

Tym razem Canal+ Sport zdecydował się pójść krok dalej i przypiął mikrofon piłkarzowi. Tym w piątkowym meczu Ekstraklasy pomiędzy Widzewem Łódź a Legią Warszawa był Bartłomiej Pawłowski.

„Pierwszy raz w Ekstraklasie piłkarz zagrał podpięty pod mikrofon. Dziś fragmenty tego eksperymentu w Lidze+Extra. Chcemy pójść w ten format mocno, jeśli się uda będzie czyste złoto. Szacunek dla Bartłomieja Pawłowskiego za bycie pionierem” - napisał na Twitterze Maciej Klimek, dziennikarz Canal+.

Klimek opublikował też krótki fragment nagrania.

W piątek Legia wygrała z Widzewem 2:1 po bramkach Matthiasa Johanssona oraz Bartosza Kapustki.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sensacyjne rozstrzygnięcia w grupie E. Japonia wygrywa z Hiszpanią, Niemcy poza mundialem [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sensacyjne rozstrzygnięcia w grupie E. Japonia wygrywa z Hiszpanią, Niemcy poza mundialem [WIDEO] OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy