Ekspresyjna radość Thomasa Tuchela po golu Chelsea [WIDEO]

Ekspresyjna radość Thomasa Tuchela po golu Chelsea [WIDEO] fot. Sky Sports
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Chelsea w 77. minucie wróciła na prowadzenie w derbach Londynu. Thomas Tuchel wpadł wówczas w ogromną radość.

Dzisiejszy mecz derbowy przyniósł kibicom, piłkarzom oraz menedżerom mnóstwo emocji.

Zaczęło się od kapitalnego trafienia wolejem ze strony Kalidou Koulibaly’ego. Po ponad godzinie gry do wyrównania doprowadził Pierre-Emile Højbjerg. W tej sytuacji ogromne pretensje do arbitra mieli Kai Havertz oraz Thomas Tuchel.

Niemiec starł się zresztą z Antonio Conte.

W 77. minucie nadeszła drugo wyczekiwana chwila przez Tuchela. Bramkę na 2:1 zdobył Reece James, który zawędrował aż w pole karne rywali.

Tuż potem w reakcji na to wydarzenie niemiecki menedżer ruszył w rajd za linią boczną, świętując trafienie dla swojej drużyny.

Ostatecznie zawody zakończyły się wynikiem 2:2. Rezultat końcowy ustalił Harry Kane.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Reprezentacja Polski będzie miała nowego skrzydłowego?! „Ruszył proces naturalizacji” Reprezentacja Polski będzie miała nowego skrzydłowego?! „Ruszył proces naturalizacji”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy