Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok zgłosiła do rozgrywek prawego obrońcę

Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok zgłosiła do rozgrywek prawego obrońcę
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: 90minut.pl

Jagiellonia Białystok dołączyła do kadry pierwszego zespołu Pawła Olszewskiego.

20-letni prawy obrońca rundę jesienną spędził na wypożyczeniu do Stali Mielec. Tam zagrał w pierwszej lidze w dziewięciu meczach, do tego dorzucając dwa spotkania Pucharu Polski.

Wypożyczenie, pierwotnie zaplanowane do końca sezonu, zostało jednak skrócone i młody zawodnik zimą wrócił do Białegostoku. W międzyczasie przebywał między innymi na testach w Arce Gdynia. Ostatecznie pozostał w Jagiellonii, gdzie na pozycji prawego obrońcy rywalizują obecnie Jakub Wójcicki i Andrej Kadlec. Ten pierwszy jednak szykuje się do letniej przeprowadzki.

Olszewski w Ekstraklasie w barwach Jagiellonii zadebiutował już w 2016 roku, jednak od tego czasu nie dostał kolejnej szansy. Sezon 2018/2019 spędził na wypożyczeniu w pierwszoligowych Wigrach Suwałki (23 mecze).

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy