Ekstraklasa: Kuzimski zostaje w Warcie Poznań [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Kuzimski zostaje w Warcie Poznań [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Warta Poznań

Mateusz Kuzimski przedłużył kontrakt z Wartą Poznań.

Warta Poznań to jedno z objawień tego sezonu Ekstraklasy. Beniaminek do tej pory spisywał się bardzo dobrze i plasuje się w tabeli ligowej na siódmym miejscu.

Dobra postawa ekipy to przede wszystkim zasługa sztabu szkoleniowego oraz kolektywu. Wpływ mają też jednak indywidualności.

W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć o Mateuszu Kuzimskim, który jest najlepszym strzelcem zespołu prowadzonego przez Piotra Tworka.

Jego dobra postawa została zresztą doceniona przez władze klubu, które postanowiły podpisać z nim nowy kontrakt.

Na jego mocy będzie on grał w zespole ze stolicy Wielkopolski co najmniej do 30 czerwca 2022 roku.

- Bardzo się cieszę z tego, że zostaję w Warcie Poznań na kolejny sezon. Nowy kontrakt to dla mnie sygnał, że Klub jest zadowolony z mojej postawy, a umowa daje mi większą pewność i stabilizację - stwierdził.

29-latek rozegrał w trwającym sezonie łącznie 25 spotkań. W tym czasie strzelił dziewięć goli. Ponadto zanotował też pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy