Ekstraklasa: Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk przerwany

Ekstraklasa: Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk przerwany fot. Canal+ Sport
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Canal+ Sport

Spotkanie Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze a Lechią Gdańsk zostało przerwane.

Mecz Górnika Zabrze z Lechią Gdańsk, które przystępowały do niego, mając na koncie po 20 punktów w tabeli Ekstraklasy, rozpoczął się o 17:30. Przed upływem pół godziny gry przy stanie 0:0 starcie zostało przerwane przez sędziego Damiana Sylwestrzaka. Powodem były intensywne opady śniegu, który pokrył murawę. Piłkarze obu zespołów zeszli do szatni.

Pierwotnie przerwa miała trwać 10 minut, ale już się przedłużyła.

„Trwa malowanie linii na pomarańczowo. Gdy boisko zostanie odśnieżone, zespoły wrócą na plac gry, by przeprowadzić rozgrzewkę” - czytamy w najnowszym komunikacie opublikowanym przez Górnika.

Pogoda nie rozpieszcza ligowców. W piątek z powodu złych warunków zostało odwołane spotkanie pomiędzy Wisłą Płock a Wartą Poznań. Pod znakiem zapytania stało również rozegranie meczu Widzewa Łódź z Jagiellonią Białystok, ale finalnie się on odbył (1:1).


AKTUALIZACJA: Piłkarze wrócili do gry.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy