Ekstraklasa odpowiada Legii Warszawa. Mecz z Zagłębiem Lubin może zostać przełożony [OFICJALNIE]

Ekstraklasa odpowiada Legii Warszawa. Mecz z Zagłębiem Lubin może zostać przełożony [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Ekstraklasa

Ekstraklasa opublikowała na Twitterze krótki komunikat, w którym wyraziła gotowość do przełożenia nadchodzącego spotkania trzeciej kolejki pomiędzy Legią Warszawa a Zagłębiem Lubin.

Trener Czesław Michniewicz poinformował tuż po zremisowanym meczu z Dinamem Zagrzeb (1:1) w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, że „Wojskowi” zwrócili się do władz Ekstraklasy z prośbą o przełożenie najbliższego pojedynku ligowego z Zagłębiem Lubin (7  sierpnia o godzinie 20:00) na inny termin z uwagi na całkiem spore szanse na pozostanie w grze o awans do fazy grupowej elitarnych klubowych rozgrywek.

Wniosek Legii Warszawa spotkał się z reakcją odmowną, co po słowach wypowiedzianych przez szkoleniowca wywołało falę oburzenia w mediach.

Głos na ten temat zabrał nawet kończący swoją kadencję na stanowisku prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej - Zbigniew Boniek.

Taka jednoznaczna reakcja środowiska zmusiła Ekstraklasę do wydania komunikatu, w którym niejako zaprzeczyła złożeniu jakiegokolwiek pisma w tej sprawie, ale wyraziła jednocześnie gotowość do przełożenia wspomnianego spotkania.

„Po dzisiejszym meczu z Dinamem Zagrzeb Ekstraklasa S.A. otrzymała informację, że Legia Warszawa chce przełożyć mecz 3. kolejki z  Zagłębiem Lubin. W przypadku oficjalnego wniosku zostanie ustalony nowy termin tego spotkania” - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na Twitterze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy