Ekstraklasa: Raków wraca na stadion w Częstochowie [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Raków wraca na stadion w Częstochowie [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Raków Częstochowa

Raków Częstochowa rozegra najbliższy mecz Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław na swoim stadionie.

Raków od 2019 roku rozgrywa spotkania w roli gospodarza w Bełchatowie z uwagi na modernizację stadionu w Częstochowie. Ta dobiega jednak końca. Oficjalne otwarcie obiektu ma nastąpić w lipcu, ale zespół Marka Papszuna rozegra na nim pierwszy mecz już teraz. Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN udzieliła na to jednorazowej zgody.

„Podjęliśmy decyzję o rozegraniu meczu na będącym w trakcie modernizacji obiekcie w celu zebrania doświadczeń i opracowania rozwiązań niezbędnych do jak najlepszego dostosowania stadionu dla potrzeb rozgrywania spotkań Ekstraklasy” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez Raków.

Częstochowianie zmierzą się ze Śląskiem w piątek. Mecz rozpocznie się o 18:00.

Raków z dorobkiem 46 punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy