Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jagiellonia Białystok | Górnik Zabrze

Jagiellonia Białystok i Górnik Zabrze zagrają ze sobą w ramach Ekstraklasy, a my prezentujemy zestawienia na ten mecz.

W sobotni wieczór w Białymstoku dojdzie do bardzo ważnego spotkania w kwestii walki o utrzymanie. To właśnie tam miejscowa Jagiellonia zmierzy się z Górnikiem Zabrze.

Ta potyczka jest szczególnie ważna dla trenera pierwszej z tych ekip, bo wszystko wskazuje na to, że w razie braku triumfu, Maciej Stolarczyk niemalże na pewno straci pracę.

Obie te drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli i zgromadziły do tej pory po 25 punktów, dlatego zapowiada się interesujący mecz.

Kto okaże się lepszy? Odpowiedź na to pytanie już o 20:00, bo na tę godzinę zaplanowano pierwszy gwizdek. Transmisja w Canal+Sport.

Składy na Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze:

Jagiellonia Białystok:

Abramowicz, Stojinović, Pazdan, Skrzypczak, Lewicki, Romanczuk, Nene, Sacek, Wdowik, Imaz, Gual

Ławka:

Żynel, Nastić, Bida, Prikryl, Kupisz, Olszewski, Matysik, Bortniczuk, Nguiamba.

Górnik Zabrze:

Bielica, Jensen, Janicki, Bergstrom, Janża, Rasak, Tokota, Olkowski, Dadok, Podolski, van den Hurk.

Ławka:

Sokół, Sekulić, Paluszek, Pacheco, Pochcioł, Wojtuszek, Włodarczyk, Kotzke, Okunuki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Lionel Messi z wyznaczonym deadline'em. Wtedy wszystko się wyjaśni Lionel Messi z wyznaczonym deadline'em. Wtedy wszystko się wyjaśni José Mourinho: Niczego przed klubem nie ukrywam José Mourinho: Niczego przed klubem nie ukrywam Transfery - Relacja na żywo [01/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/06/2023] Mason Mount finalizuje odejście z Chelsea. Dogadał się z nowym klubem! Mason Mount finalizuje odejście z Chelsea. Dogadał się z nowym klubem! Fabián Ruiz z zaskakującą przeprowadzką do Premier League?! Fabián Ruiz z zaskakującą przeprowadzką do Premier League?! OFICJALNIE: Youri Tielemans odchodzi z Leicester City OFICJALNIE: Youri Tielemans odchodzi z Leicester City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy