Ekstraklasa: Składy na Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Ekstraklasa: Składy na Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lechia Gdańsk I Podbeskidzie Bielsko-Biała

Znamy składy na sobotni mecz Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk a Podbeskidziem Bielsko-Biała.

W czterech dotychczasowych spotkaniach Lechia zdobyła sześć punktów i plasuje się na ósmej lokacie w tabeli. Podbeskidzie ma obecnie na koncie dwa „oczka”.

Starcie między gdańszczanami a „Góralami” rozpocznie się o 17:30.

LECHIA GDAŃSK: Kuciak; Pietrzak, Kopacz, Nalepa, Fila, Kubicki, Gajos, Makowski, Conrado, Haydary, Paixao.
Ławka: Alomerović, Maloca, Kryeziu, Sopoćko, Urbański, Egy M., Mihalik, Żukowski, Zwoliński.

PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA: Polacek; Modelski, Komor, Rundić, Gach, Danielak, Bieroński, Nowak, Kocsis, Roginić, Biliński.
Ławka: Leszczyński, Figiel, Ubbink, Sierpina, Laskowski, Mroczko, Marzec, Rzuchowski, Bashlai.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy