Ekstraklasa: Składy na mecz Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na mecz Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice [OFICJALNIE]
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Radomiak Radom | Puszcza Niepołomice

Poznaliśmy składy na mecz w ramach dziewiątej kolejki Ekstraklasy, w którym Radomiak Radom zmierzy się z Puszczą Niepołomice.

Obydwie drużyny podchodzą do dzisiejszego spotkania w nie najlepszych nastrojach. Radomiak nie potrafi wygrać od trzech spotkań. Puszcza dwa ostatnie mecze zakończyła porażką.

Gospodarze szczególnie mogą żałować starcia z Jagiellonią, gdy wygrywali dwiema bramkami jeszcze przed kwadransem. W dalszych minutach stracili trzy gole, kończąc bez punktów.

Jak widać, chęć przełamania jest podobna po dwóch stronach.

Początek spotkania o godzinie 12:30. Transmisja będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport.

***

Składy na mecz Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice

Radomiak:

Posiadała - Grzesik, Cichocki, Cestor, Abramowicz - Semedo, Donis, Kaput, Wolski, Machado - Henrique.

Ławka:

Bąkowski, Helder Sa, Jakubik, Luizao, Castaneda, Edi Semedo, Leandro, Okoniewski, Rocha.

Puszcza:

Zych - Pieczek, Craciun, Solowiej, Yakuba - Poczobut, Hajda, Tomalski, Bartosz, Cholewiak - Mesanović.

Ławka:

Gil, Koj, Kramarz, Majchrzak, Siemaszko, Stec, Walski, Wróblewski, Zapolnik.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy