Ekstraklasa: Składy na mecz Raków Częstochowa - Warta Poznań

Ekstraklasa: Składy na mecz Raków Częstochowa - Warta Poznań
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Raków Częstochowa | Warta Poznań

Już dzisiaj o godzinie 15:00 zmierzą się ze sobą Raków Częstochowa i Warta Poznań. Z tej okazji podajemy wyjściowe składy obu drużyn.

Wicelider z Częstochowy ma nadzieję, że już dzisiaj uda mu się przeskoczyć w tabeli Legię Warszawę. Do tego konieczne jest jednak zwycięstwo, dlatego w pojedynku z Wartą Poznań podopieczni Marka Papszuna zagrają o pełną pulę.

Do rywalizacji obu ekip dojdzie o godzinie 15:00. Zawody będzie można obejrzeć w stacjach CANAL+SPORT i CANAL+ SPORT3.
***

Składy na mecz Raków Częstochowa - Warta Poznań:

RAKÓW CZĘSTOCHOWA:

Szumski; Piątkowski, Niewulis, Schwarz, Bart, Tijanić, Poletanović, Kun, Cebula, Ivi Lopez, Zawada.

Ławka:

Pindroch, Wilusz, Mamić, Tudor, Sapała, Malinowski, Szelągowski, Gutkovskis, Mikołajewski.

WARTA POZNAŃ:

Bielica, Grzesik, Kieliba, Ivanov, Kuzdra, Jakóbowski, Czyżycki, Laskowski, Trałka, Kiełb, Kuzimski.

Ławka:

Lis, Handzlik, Szmyt, Ławniczak, Janicki, Spychała, Smykowski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy