Ekstraklasa: Składy na Piast Gliwice - Miedź Legnica [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na Piast Gliwice - Miedź Legnica [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piast Gliwice I Miedź Legnica

Poznaliśmy składy na pierwszy poniedziałkowy mecz Ekstraklasy pomiędzy Piastem Gliwice a Miedzią Legnica.

Piast Gliwice i Miedź Legnica sąsiadują ze sobą w tabeli Ekstraklasy i trzeba powiedzieć, że nie są to jej przyjemne rejony. Oba zespoły znajdują się bowiem w strefie spadkowej. Gliwiczanie zdobyli do tej pory sześć punktów, a ekipa z województwa dolnośląskiego - cztery.

Początek meczu o 18:00. Transmisję ze spotkania przeprowadzi Canal+ Sport.

PIAST GLIWICE: Plach; Reiner, Mosór, Czerwiński, Holubek, Tomasiewicz, Chrapek, Kaput, Pyrka, Kądzior, Wilczek.
Ławka: Szymański, Munoz, Toril, Sappinen, Dziczek, Ameyaw, Mokwa, Łuczak, Katranis.

MIEDŹ LEGNICA: Lenarcik; Martinez, Gulen, Mijusković, Matynia, Narsingh, Chuca, Cacciabue, Dominguez, Kobacki, Henriquez.
Ławka: Abramowicz, Matuszek, Obieta, Aurtenetxe, Drachal, Kostka, Carolina, Śliwa, Lewandowski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy