Ekstraklasa: Składy na Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Pogoń Szczecin I Jagiellonia Białystok

Poznaliśmy składy na mecz Ekstraklasy, w którym Pogoń Szczecin podejmie Jagiellonię Białystok.

W jedenastu dotychczasowych spotkaniach Pogoń zdobyła 19 punktów, co daje jej aktualnie czwarte miejsce w tabeli. Na koncie Jagiellonii jest 16 „oczek”.

Do podstawowego składu szczecinian wskoczyli dzisiaj Jakub Bartkowski, Jean Carlos i Luka Zahović. W jedenastce „Jagi” są między innymi Bartłomiej Wdowik oraz Michał Nalepa.

Pierwszy gwizdek o 17:30.

POGOŃ SZCZECIN: Stipica; Bartkowski, Kostas, Zech, Mata, Dąbrowski, Żurawski, Kowalczyk, Carlos, Grosicki, Zahović.
Ławka: Bursztyn, Malec, Stolarski, Łęgowski, Drygas, Kurzawa, Kozłowski, Kucharczyk, Parzyszek.

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Dziekoński; Prikryl, Pazdan, Tiru, Puerto, Wdowik, Romanczuk, Pospisil, Nalepa, Imaz, Cernych.
Ławka: Abramowicz, Augustyn, Mystkowski, Bida, Trubeha, Żyro, Tabiś, Struski, Kwiecień.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy... Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy...

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy