Ekstraklasa: Składy na Radomiak Radom - Śląsk Wrocław [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na Radomiak Radom - Śląsk Wrocław [OFICJALNIE]
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Radomiak Radom | Śląsk Wrocław

Poznaliśmy zestawienia obu ekip na pierwsze sobotnie spotkanie trzynastej kolejki Ekstraklasy, w której naprzeciw siebie staną zespoły Radomiaka Radom i Śląska Wrocław.

Na to spotkanie głównie spogląda się z perspektywy gospodarzy, gdyż dla trenera Mariusza Lewandowskiego toczy się walka o „być albo nie być”. Ewentualna strata punktów, nie wspominając o porażce, może przyczynić się do wręczenia wypowiedzenia byłemu reprezentantowi Polski.

Zespół z Mazowsza prezentuje się mocno w kratkę. Ostatnie pięć spotkań to dwa zwycięstwa i trzy porażki, zaś w poprzednich dwóch meczach radomianie nie potrafili umieścić piłki w siatce rywala. Celem domowników będzie więc powrót na tor zwycięstw po skromnej przegranej na wyjeździe z Lechem Poznań.

Śląsk z kolei prezentuje odrobinę lepszą formę. Historia ostatnich pięciu kolejek to dwa zwycięstwa, remis i dwie porażki.

W tabeli wrocławianie znajdują się ciut wyżej od swojego oponenta, plasując się na 11. lokacie z 16 punktami. Dla porównania, Radomiak przesiaduje na 13. pozycji, mając dwa oczka mniej.

Na sędziego tego spotkania wytypowano Łukasza Kuźmę.

Pierwszy gwizdek o 12:30. Transmisja w Canal+ Sport.

***

Składy na Radomiak Radom - Śląsk Wrocław

RADOMIAK RADOM:

Kobylak; Justiniano, Rossi, Cichocki, Grzybek, Łukasik, Luizão, Abramowicz, Alves, Semedo, Machado.

Ławka: Ojrzyński, Jakubik, Pawłowski, T. Matos, Nowakowski,Leândro, Sokół, Feliks, Maurides.

ŚLĄSK WROCŁAW:

Leszczyński; Poprawa, Verdasca, Grétarsson, Bejger, Olsen, Schwarz, García Marín, Yeboah, Nahuel Leiva, Expósito.

Ławka: Szromnik, Quintana, Hyjek, Borys, Janasik, Samiec-Talar, Rzuchowski, Bergier, Łyszczarz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy