Ekstraklasa: Składy na Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław

Ekstraklasa: Składy na Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Raków Częstochowa | Śląsk Wrocław

Ekstraklasa gra w piątek. Kluby udostępniły informacje o składach na dzisiejszy mecz, w którym Raków Częstochowa zmierzy się ze Śląskiem Wrocław.

„Czerwono-Niebiescy” są obecnie trzeci w ligowej tabeli, podczas gdy „Wojskowi” plasują się na piątej pozycji. Tym sposobem jesteśmy świadkami niejako hitu na miarę naszej Ekstraklasy.

Pierwszy gwiazdek arbitra wybrzmi o godzinie 18:00. Zawody będzie można obejrzeć w stacjach CANAL+ SPORT, nSPORT+ CANAL+ SPORT 3.

***

Składy na Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław:

RAKÓW CZĘSTOCHOWA:

Holec; Piątkowski, Niewulis, Arsenić, Tudor, Sapała, Lederman, Kun, Wdowik, Gutkovskis, Cebula.

Ławka:

Pindroch, Ivi López, Schwarz, Malinowski, Poletanović, Tijanić, Arak, Jach, Długosz.

ŚLĄSK WROCŁAW:

Szromnik; Janasik, Bejger, Poprawa, Puerto, Stiglec, Lewkot, Mączyński, Pich, Praszelik, Piasecki.

Ławka:

Frasik, Tamas, Pawelec, Scalet, Makowski, Sobota, Pawłowski, Zylla, Exposito.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy