Ekstraklasa: Składy na Warta Poznań - Cracovia

Ekstraklasa: Składy na Warta Poznań - Cracovia
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Warta Poznań I Cracovia

Poznaliśmy składy na pierwszy sobotni mecz Ekstraklasy pomiędzy Wartą Poznań a Cracovią.

Obie drużyny znajdują się obecnie w dolnej części tabeli. Cracovia z 16 punktami na koncie jest jedenasta. Warta plasuje się na czternastej lokacie.

W barwach poznańskiej ekipy zadebiutuje dzisiaj 20-letni Maciej Żurawski wypożyczony z Pogoni Szczecin.

Początek spotkania o 15:00.

WARTA POZNAŃ: Lis; Spychała, Kieliba, Ivanov, Kiełb, Grzesik, Trałka, Kopczyński, Żurawski, Jakóbowski, Kuzimski.
Ławka: Bielica, Ławniczak, Czyżycki, Rybicki, Kupczak, Janicki, Jaroch, Burman, Sopoćko.

CRACOVIA: Niemczycki; Rapa, Szymonowicz, Rodin, Siplak, Sadiković, Fiolić, Loshaj, Van Amersfoort, Hanca, Marcos Alvarez.
Ławka: Hrosso, Marquez, Lusiusz, Rivaldinho, Thiago, Piszczek, Zaucha, Diego, Pik.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?! Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy