Ekstraklasa: Składy na Warta Poznań - Górnik Zabrze

Ekstraklasa: Składy na Warta Poznań - Górnik Zabrze
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Warta Poznań | Górnik Zabrze

Poznaliśmy składy Warty Poznań i Górnika Zabrze.

„Trójkolorowi”, po rozegraniu siedmiu spotkań, mają na swoim koncie 13 punktów, co w tej chwili daje im trzecią pozycję w tabeli Ekstraklasy. Jeszcze dzisiaj mogą jednak awansować o jedno miejsce w górę, ale beniaminek z Wielkopolski zrobi wszystko, aby do tego nie doszło.

Mecz odbędzie się o godzinie 18:00, a będzie można go obejrzeć w stacjach CANAL+ 4K ULTRA HD, CANAL+SPORT i CANAL+SPORT 3.

***

WARTA POZNAŃ:

Lis; Grzesik, Ivanov, Trałka, Kuzimski, Laskowski, Kuzdra, Ławniczak, Rodríguez, Rybicki, Kupczak.

Ławka: Bielica, Kiełb, Szmyt, Czyżycki, Janicki, Spychała, Jaroch.

GÓRNIK ZABRZE:

Chudy; Masouras, Wiśniewski, Koj, Gryszkiewicz, Janża, Prochazka, Manneh, Nowak, Krawczyk, Jimenez.

Ławka: Kudła, Kubica, Evangelou, Ryczkowski, Wojtuszek, Pawłowski, Hajda, Ściślak, Sobczyk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy