Ekstraklasa: Składy na Wisła Płock - Śląsk Wrocław [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na Wisła Płock - Śląsk Wrocław [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wisła Płock I Śląsk Wrocław

Czas na ostatni sobotni mecz Ekstraklasy. Wisła Płock podejmie na swoim stadionie drużynę Śląska Wrocław.

Wisła Płock, która swego czasu przewodziła tabeli Ekstraklasy, cały czas utrzymuje się w jej czubie. Podopieczni Pavola Staňo z dorobkiem 25 punktów plasują się na czwartej lokacie. Śląsk Wrocław, który z pięciu ostatnich spotkań wygrał jedno, jest trzynasty.

Transmisję z meczu pomiędzy płocczanami a wrocławianami przeprowadzi Canal+ Sport. Początek o 20:00.

WISŁA PŁOCK: Kamiński; Vallo, Kapuadi, Rzeźniczak, Sulek, Tomasik, Furman, Szwoch, Wolski, Davo, Sekulski.
Ławka: Gradecki, Krywociuk, Rasak, Lewandowski, Lesniak, Kolar, Kvocera, Pawlak, Warchoł.

ŚLĄSK WROCŁAW: Leszczyński; Bejger, Gretarsson, Poprawa, Verdasca, Garcia Marin, Olsen, Schwarz, Yeboah, Nahuel Leiva, Quintana.
Ławka: Mielcarz, Jastrzembski, Hyjek, Samiec-Talar, Konczkowski, Rzuchowski, Bergier, Łyszczarz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy