Ekstraklasa: Składy na Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Ekstraklasa: Składy na Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Zagłębie Lubin I Jagiellonia Białystok

Znamy składy na mecz Ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Lubin a Jagiellonią Białystok.

Drużyny dzieli raptem jeden punkt. W 19 dotychczasowych spotkaniach „Miedziowi” zgromadzili 26 „oczek”, a białostoczanie - 25.

Spotkanie rozpocznie się o 17:30.

ZAGŁĘBIE LUBIN: Hładun; Chodyna, Simić, Crnomarković, Balić, Żubrowski, Poręba, Starzyński, Szysz, Stoch, Podliński.
Ławka: Forenc, Oko, Jończy, Wójcicki, Bartolewski, Baszkirow, Łakomy, Ratajczyk, Mraz.

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Dziekoński, Olszewski, Runje, Tiru, Nastić, Kwiecień, Pospisil, Twardek, Lopez, Wdowik, Bortniczuk.
Ławka: Węglarz, Mazur, Mystkowski, Bitok, Cernych, Puljić, Wojtkowski, Matysik, Bida.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy