Ekstraklasa: Šušnjara w Wiśle Płock [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Šušnjara w Wiśle Płock [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Płock

Nowym zawodnikiem Wisły Płock został Luka Šušnjara.

Do tej pory „Nafciarze” koncentrowali się głównie na pozyskiwaniu młodych zawodników, którzy mogliby świadczyć o sile zespołu dopiero za kilka lat. Teraz jednak postanowiono przełamać ten schemat.

W poniedziałkowe przedpołudnie poinformowano, że do drużyny prowadzonej przez Radosława Sobolewskiego dołączył Luka Šušnjara.

23-latek przenosi się do Ekstraklasy z zaplecza najwyższego szczebla rozgrywkowego we Francji, a konkretniej z FC Chambly. Jego kontrakt z nowym pracodawcą ma być ważny do 30 czerwca 2022 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Urodzony w Lublanie zawodnik pierwsze piłkarskie kroki stawiał w juniorskich zespołach NK Domzale i Atalanty. Później był związany jeszcze między innymi z NK Celje i NS Murą.

Do Francji trafił w sierpniu minionego roku. Od tamtej pory zanotował 12 występów.

Šušnjara to były reprezentant Słowenii do lat 21.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy