El Clásico: Szczegóły transmisji w Eleven Sports

El Clásico: Szczegóły transmisji w Eleven Sports
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Eleven Sports | Twitter

W tym roku ponownie będziemy świadkami batalii ze strony stacji CANAL+ oraz Eleven Sports o przyciągnięcie widza przed telewizor. Obu nadawców pokaże słynne El Clásico, a więc starcie Barcelony z Realem Madryt, a my przedstawiamy wszelkie informacje dotyczące transmisji na antenie Eleven Sports 1.

Ponad tydzień temu wszelkie szczegóły ujawnił CANAL+, oferując kibicom mecz w trzech różnych wersjach komentatorskich. Będą oni mogli wybrać parę Tomasz Ćwiąkała-Rafał Wolski lub posłuchać kogoś z dwójki Michał Kornacki-Grzegorz Kaczmarczyk. Studio rozpocznie się o godzinie 14:30.

Eleven Sports poszło o krok dalej, jeśli chodzi wprowadzenie do zawodów. Studio wystartuje bowiem już o godzinie 13:15 i będzie prowadzone zarówno z Barcelony, jak i Warszawy. Podczas niego usłyszymy wywiady z m.in. Fernando Morientesem, Julio Salinasem czy Grzegorzem Krychowiakiem. Z kolei mecz skomentują Mateusz Święcicki oraz Sebastian Chabiniak.

Dla przypomnienia, zawody wyznaczono na godzinę 16:00, a poprowadzi je Juan Martínez Munuera.

W tej chwili FC Barcelona plasuje się na dziewiątej pozycji w tabeli LaLigi, a Real Madryt jest trzeci.

Kadra „Dumy Katalonii”

Kadra „Królewskich”

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy