El Clásico: Szczegóły transmisji w Eleven Sports

El Clásico: Szczegóły transmisji w Eleven Sports
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Eleven Sports | Twitter

W tym roku ponownie będziemy świadkami batalii ze strony stacji CANAL+ oraz Eleven Sports o przyciągnięcie widza przed telewizor. Obu nadawców pokaże słynne El Clásico, a więc starcie Barcelony z Realem Madryt, a my przedstawiamy wszelkie informacje dotyczące transmisji na antenie Eleven Sports 1.

Ponad tydzień temu wszelkie szczegóły ujawnił CANAL+, oferując kibicom mecz w trzech różnych wersjach komentatorskich. Będą oni mogli wybrać parę Tomasz Ćwiąkała-Rafał Wolski lub posłuchać kogoś z dwójki Michał Kornacki-Grzegorz Kaczmarczyk. Studio rozpocznie się o godzinie 14:30.

Eleven Sports poszło o krok dalej, jeśli chodzi wprowadzenie do zawodów. Studio wystartuje bowiem już o godzinie 13:15 i będzie prowadzone zarówno z Barcelony, jak i Warszawy. Podczas niego usłyszymy wywiady z m.in. Fernando Morientesem, Julio Salinasem czy Grzegorzem Krychowiakiem. Z kolei mecz skomentują Mateusz Święcicki oraz Sebastian Chabiniak.

Dla przypomnienia, zawody wyznaczono na godzinę 16:00, a poprowadzi je Juan Martínez Munuera.

W tej chwili FC Barcelona plasuje się na dziewiątej pozycji w tabeli LaLigi, a Real Madryt jest trzeci.

Kadra „Dumy Katalonii”

Kadra „Królewskich”

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Paris Saint-Germain reaguje po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Gwiazda na celowniku Paris Saint-Germain reaguje po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Gwiazda na celowniku Manchester United: To już koniec. De Gea opuści klub, wytypowany następca Manchester United: To już koniec. De Gea opuści klub, wytypowany następca Juventus: Szczegóły oferty dla Donnarummy. Gigantyczna prowizja Juventus: Szczegóły oferty dla Donnarummy. Gigantyczna prowizja

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy