El Clásico w Canal+ z trzema wariantami komentatorskimi

El Clásico w Canal+ z trzema wariantami komentatorskimi fot. Paweł Machitko
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Canal+

Canal+ potwierdził, że najbliższe El Clásico będzie można zobaczyć na jego antenie z trzema wariantami komentatorskimi.

Barcelona i Real Madryt po raz ostatni mierzyły się ze sobą w marcu. Czas na kolejne starcie między hiszpańskimi gigantami. Hitowe spotkanie zaplanowano na sobotę 24 października. Rozpocznie się ono o 16:00.

Polscy kibice będą mogli obejrzeć mecz między innymi w Canal+. Jak poinformowała właśnie stacja - to fani zdecydują o tym, z jakim komentarzem. Do wyboru będą trzy opcje: wersja neutralna, pro Barcelona oraz pro Real. Jeśli chodzi o tę pierwszą, mecz skomentują Tomasz Ćwiąkała oraz Rafał Wolski, drugą - Michał Kornacki, a trzecią - Grzegorz Kaczmarczyk.

Mecz z różnym komentarzem będzie można obejrzeć w usługach Canal+ telewizja przez internet i nc+ GO - w Canal+ Premium, w Event Channel 1, Event Channel 2 oraz Event Channel 3. Studio planowo ma rozpocząć się już o 14:30.

Aktualnie wyżej w tabeli LaLiga jest Real Madryt, który ma na koncie 10 punktów. Barcelona zdobyła siedem „oczek”, ale rozegrała jeden mecz mniej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy