Emerson Palmieri może odejść z Chelsea. Jeden warunek

Emerson Palmieri może odejść z Chelsea. Jeden warunek fot. Silvi Photo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Chelsea da „zielone światło” na odejście Emersona Palmieriego pod warunkiem, że zainteresowany klub wyrazi gotowość przeprowadzenia transferu definitywnego - przekazał Fabrizio Romano.

Włoch, który przez ostatni sezon występował na wypożyczeniu w Olympique’u Lyon, a uprzednio pokazał się z dobrej strony w reprezentacji na EURO 2020, tego lata wrócił do Anglii.

Bardzo szybko pojawiła się za niego pierwsza oferta. OGC Nice zaoferowało w lipcu wypożyczenie, ale taka forma nie zainteresowała „The Blues”. O ponownym angażu myśleli też „Les Gones”.

Jak informuje Fabrizio Romano, najnowszych chętnym na usługi Emersona Palmieriego jest West Ham United.

Chelsea bierze pod uwagę rozstanie, lecz tym razem w grę wchodzi jedynie transfer definitywny.

Takie nastawienie klubu wcale nie może dziwić. Umowa lewego obrońcy wygasa w połowie 2024 roku, a on sam za 12 miesięcy skończy 29 lat. To wszystko na pewno utrudni zrobienie dobrego interesu na odejściu zawodnika.

Emerson Palmieri w koszulce OL zgromadził 35 występów, zdobył bramkę i zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023 Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023 Eksperci od martwej piłki. Ile w piłce znaczą dobre rzuty rożne? Eksperci od martwej piłki. Ile w piłce znaczą dobre rzuty rożne? Kibice Legii Warszawa płacą karę od Komisji Ligi za Kacpra Tobiasza. Po złotówce... Kibice Legii Warszawa płacą karę od Komisji Ligi za Kacpra Tobiasza. Po złotówce...

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy