Emocjonalny wywiad Cristiano Ronaldo. O ojcu i oskarżeniach o gwałt

Emocjonalny wywiad Cristiano Ronaldo. O ojcu i oskarżeniach o gwałt fot. ITV
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: ITV

Cristiano Ronaldo nie ukrywał wzruszenia podczas wywiadu z „ITV”.

Gwiazda Juventusu zasiadła do rozmowy ze znanym brytyjskim dziennikarzem Piersem Morganem. Ten podczas wywiadu pokazał mu filmik, na którym ojciec piłkarza z dumą mówi o dobrej postawie syna na początku jego kariery. Materiał wywołał wielkie emocje u Portugalczyka, który rozpłakał się mimo obecności kamer. Wpływ na to niewątpliwie miał fakt, iż ojciec Ronaldo cierpiał z powodu alkoholizmu i zmarł, kiedy zawodnik miał 20 lat.

- Nigdy wcześniej nie widziałem tego wideo. To niesamowite - powiedział Cristiano.

- Co najbardziej mnie boli? Że zaszedłem na sam szczyt, a on tego nie widział... Nie widział jak zdobywam nagrody. Widziała to moja rodzina, moja mama, bracia, nawet mój najstarszy syn, ale mój ojciec niczego.

- To wiele dla mnie znaczy. Ten wywiad mógł być zabawny, lecz nie spodziewałem się, że będę płakać. Ale nie widziałem nigdy tego wideo. Nie wiem skąd je... Muszę to pokazać mojej rodzinie. Tak naprawdę nie znam mojego ojca w 100 procentach. Ciągle był pijany. Nie mogłem z nim normalnie porozmawiać, nigdy. To było bardzo trudne.

Emocje udzieliły się snajperowi również przy temacie o rzekomym gwałcie, którego miał się dopuścić przed laty w Las Vegas. W zeszłym roku sprawa wywołała sporo kontrowersji, kiedy trafiła przed sąd, ale ostatecznie oskarżenie zostało wycofane, a w trakcie trwania procesu nie znaleziono wystarczających dowodów, potwierdzających winę Portugalczyka. Ronaldo zdaje sobie jednak sprawę, że jego wizerunek został w znacznym stopniu nadszarpnięty.

- Musisz walczyć o swoją godność, ale to trudne. Mam dziewczynę, rodzinę, dzieci... Jeśli ktoś bawi się twoim wizerunkiem, jest to złe, trudne do zniesienia. Pamiętam jak byliśmy w domu, oglądaliśmy telewizję i pojawiła się ta wiadomość. Usłyszałem, że dzieci schodzą do nas i szybko przełączyłem kanał, czułem się tak zakłopotany.

- Byłem zawstydzony. Przełączyłem kanał tylko po to, by Cristiano Jr nie zobaczył, jak źle mówią o jego ojcu, jak mówią o bardzo przykrej sprawie. Bardzo źle się z tym czuję.

Cristiano przyznaje, że przez cały ten trudny czas miał wsparcie swojej partnerki.

- Jak zareagowała Georgina? To było magiczne. Ona jest częścią mnie, bardzo mi pomogła. Kocham ją. Jest wspaniała, jest przy tym moją przyjaciółką. Rozmawialiśmy o tym, całkowicie się przed nią otworzyłem, a ona zrobiła to samo. Pewnego dnia z pewnością weźmiemy ślub. Moja mama również o tym marzy.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy