Enrique o meczach bez kibiców: To smutniejsze niż tańczenie z własną siostrą

Enrique o meczach bez kibiców: To smutniejsze niż tańczenie z własną siostrą fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: BBC

Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Luis Enrique wypowiedział się na temat grania bez kibiców.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że większość rozgrywek na całym świecie została zawieszona, bądź po prostu odwołana. Niektóre z nich będą jednak już wkrótce kontynuowane.

Dla wielu jest to jednak połowiczna radość, ponieważ spotkania odbywać się będą bez udziału kibiców. Do całej sprawy odniósł się selekcjoner reprezentacji Hiszpanii, Luis Enrique.

- Oglądałem parę dni temu Bundesligę i nie wyglądało to dobrze. Ba, było wręcz okropnie. Trybuny bez fanów są brzydkie. To tak, jak tańczyć z własną siostrą. Jesteś w stanie usłyszeć przekleństwa, które padają z ust zawodników. Tracisz intymność chwil — powiedział.

- Trzeba zrozumieć, że futbol to biznes na skalę globalną, generujący mnóstwo pieniędzy. Nawet jeśli spotkania wyglądają inaczej, niż zdążyliśmy się przyzwyczaić, może to nam w jakiś sposób pomóc — dodał.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy