Enrique o meczach bez kibiców: To smutniejsze niż tańczenie z własną siostrą

Enrique o meczach bez kibiców: To smutniejsze niż tańczenie z własną siostrą fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: BBC

Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Luis Enrique wypowiedział się na temat grania bez kibiców.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że większość rozgrywek na całym świecie została zawieszona, bądź po prostu odwołana. Niektóre z nich będą jednak już wkrótce kontynuowane.

Dla wielu jest to jednak połowiczna radość, ponieważ spotkania odbywać się będą bez udziału kibiców. Do całej sprawy odniósł się selekcjoner reprezentacji Hiszpanii, Luis Enrique.

- Oglądałem parę dni temu Bundesligę i nie wyglądało to dobrze. Ba, było wręcz okropnie. Trybuny bez fanów są brzydkie. To tak, jak tańczyć z własną siostrą. Jesteś w stanie usłyszeć przekleństwa, które padają z ust zawodników. Tracisz intymność chwil — powiedział.

- Trzeba zrozumieć, że futbol to biznes na skalę globalną, generujący mnóstwo pieniędzy. Nawet jeśli spotkania wyglądają inaczej, niż zdążyliśmy się przyzwyczaić, może to nam w jakiś sposób pomóc — dodał.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy