Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: De Telegraaf

Vitesse pokonało NEC Nijmegen 1:0 w meczu Eredivisie. Po zawodach piłkarze podbiegli do swoich kibiców, aby świętować z nimi zwycięstwo. W pewnej chwili trybuna uległa jednak częściowemu załamaniu.

Goście wyszli na prowadzenie już w 16 minucie. Na listę strzelców wpisał się Nikolai Baden Frederiksen, były napastnik Primavery Juventusu.

Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie i ekipa z Arnhem mogła cieszyć się ze zwycięstwa w stosunku 1:0. Zawodnicy postanowili świętować triumf ze swoimi kibicami.

Fani Vitesse zgromadzeni na Goffertstadion fetowali zwycięstwo z drużyną, kiedy nagle usunęła się jedna z trybun. Znajdujący się na niej ludzie z trudem utrzymali równowagę, a zaraz potem kontynuowali świętowanie. Według nieoficjalnych informacji nikomu nic się nie stało.

Jak przekazał dziennik „De Telegraaf”, kibiców uratował stalowy kontener z przeznaczeniem dla działu gastronomii. Uległ on częściowemu zniszczeniu, ale ostatecznie zatrzymał dalsze osunięcie trybuny.

Gdyby go tam nie było, można tylko wyobrażać sobie, z jaką tragedią mielibyśmy do czynienia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy... Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy...

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy