Eto’o wznowi karierę?! Szykuje się sensacyjny powrót Kameruńczyka na boisko

Eto’o wznowi karierę?! Szykuje się sensacyjny powrót Kameruńczyka na boisko fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Radio Marca

Samuel Eto’o nosi się z zamiarem powrotu do profesjonalnego uprawiania piłki nożnej. Chce go hiszpański Racing Murcia.

Kameruńczyk ma za sobą niezwykle bogatą karierę, którą postanowił zakończyć we wrześniu minionego roku. Wtedy to wygasła jego umowa z Qatar SC i nie zdecydował się jej przedłużyć.

Okazuje się jednak, że wkrótce ponownie możemy ujrzeć go na boisku. W hiszpańskich mediach pojawiła się bowiem informacja, że być może wkrótce wróci on do uprawiania piłki zawodowo.

O sprawie poinformował Morris Pagniello, a więc prezes Racinguu Murcia.

- W tej chwili przyznam, że szans na zakontraktowanie go Samuela Eto’o oceniam pół na pół. W przyszłym tygodniu będziemy wiedzieli, czy jesteśmy w stanie przekonać go do naszej wizji. W razie czego, mamy gotowy plan awaryjny - przyznał.

Rozwiał on dodatkowo wątpliwości co do ewentualnego opłacenia kontraktu zawodnika.

- To nie będzie dla nas żaden kłopot. Inaczej byśmy go nie chcieli. Mamy kilku inwestorów z Meksyku i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, którzy mogą zabezpieczyć operację - twierdzi.

Ewentualny przyszły pracodawca Kameruńczyka występuje obecnie na czwartym poziomie rozgrywkowym w Hiszpanii i plasuje się na piątym miejscu w tabeli Tercera Division - Group 13 (B).

Eto’o występował na Półwyspie Iberyjskim przez wiele lat. W 1996 roku zasilił Real Madryt. Później grał jeszcze między innymi dla Mallorki, Espanyolu i FC Barcelony.

To właśnie z ostatnią z tych ekip święcił swoje największe triumfy. Dwukrotnie zdobył z nią Ligę Mistrzów. Ponadto sięgnął po trzy tytuły mistrza Hiszpanii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE] Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy