Euro 2020: Kibice będą zadowoleni. Mocniejsze piwo na stadionach!

Euro 2020: Kibice będą zadowoleni. Mocniejsze piwo na stadionach!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: UEFA | The Sun

Osoby wybierające się na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy nie powinny zbytnio narzekać na jakość podawanego piwa na obiektach i w wyznaczonych miejscach.

Przedstawiciele UEFA wsłuchali się w głos niezadowolonych uczestników poprzedniej edycji mistrzostw Starego Kontynentu i zgodnie z informacjami przekazanymi przez „The Sun” zrezygnowali z pomysłu sprzedawania niskoprocentowego piwa o zawartości 0,5% alkoholu na stadionach i w strefach kibica.

Ponadto już wiemy, że głównym dostawcą ulubionego napojów fanów piłkarskich na najbliższej imprezie będzie firma Heineken, która zastąpi w tej roli Carlsberga. Ta zmiana jest naturalnie efektem podpisanej umowy, która swoim zasięgiem obejmuje także rozgrywki Ligi Mistrzów i Superpuchar Europy na lata 2021-2024.

Ponadto zawarty kontrakt przewiduje również, że Amstel zostanie partnerem Europa Conference League, czyli nowych rozgrywek klubowych, które wystartują w sezonie 2021/2022, a także będzie kontynuować sponsorowanie Ligi Europy.

Przypominamy także, że Euro 2020 z udziałem reprezentacji Polski odbędzie się w dwunastu miastach - Amsterdamie, Baku, Bilbao, Bukareszcie, Budapeszcie, Kopenhadze, Dublinie, Glasgow, Londynie, Monachium, Rzymie i Sankt Petersburgu między 12 czerwca a 12 lipca.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy